Джерело безперебійного живлення 2E ED2000, 2000VA/1200W,LED, 2xSchuko Aligator - Це Швидко
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-ED2000
Користувальницькі характеристики
Вага12,9 кг
ТипДБЖ комп'ютерні та побутові
Вхідна частота, Гц50-60
Вхідна напруга162-295 В
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Додатковофункція "рестарт", автоматична стабілізація напруги AVR, функція "холодний старт"
Відносна вологість20 - 90%
Розміри (ВхШхГ)225 x 125 x 380
Розеток із резервом2 шт
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажакласичний (tower)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму45 дБ
Встановлено батарей2 шт
Холодний старт1
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність1200 Вт