Джерело безперебійного живлення 2E RE850, 850VA/480W, RM 2U, LCD, USB, 2xSchuko Aligator - Це Швидко
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-RE850
Користувальницькі характеристики
Вага8,2 кг
ТипДБЖ серверів і мережевого обладнання
Вхідна частота, Гц50-60
Вхідна напруга162-295 В
Висота (unit)2 U
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Дисплей1
Додатковофункція "рестарт", автоматична стабілізація напруги AVR, функція "холодний старт"
ІнтерфейсUSB, опціональний SNMP-адаптер
Макс. вихідна потужність850 ВА
Відносна вологість20 - 90%
Розміри (ВхШхГ)88x308x438
Розеток із резервом2 шт
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажамонтований у стійку (rack mount)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму45 дБ
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність480 Вт